Hydrofobizacja szyby czołowej

Aquacontrol, powłoka która odrzuca wodę i powoduje jej spłynięcie z powierzchni szyby. Rewolucyjne rozwiązanie zaczerpnięte z przemysłu lotniczego stało się osiągalne w branży motoryzacyjnej.

W połączeniu z wiatrem generowanym przez prędkość samochodu Aquacontrol usuwa kropelki deszczu bez potrzeby użycia wycieraczek. To unikatowe rozwiązanie może być stosowane do szyb czołowych i bocznych twojego samochodu. Rezultatem jest znacznie lepsza widoczność podczas wszystkich warunków pogodowych, a szczególnie w nocy.

Biorąc pod uwagę, iż w trakcie każdego mycia właściwości warstwy powodującej spływanie wody zmniejszają się, jedno nałożenie powłoki odrzucającej wodę wytrzymuje nawet do 20.000 km na szybie czołowej i do 60.000 km na szybach bocznych zanim potrzebna będzie regeneracja.

lepiej widzisz, bezpieczniej jeździsz

Aquacontrol® to rewelacyjna technologia przemysłu lotniczego, zastosowana we współczesnych samochodach.

Aquacontrol® to powłoka hydrofobowa, skuteczna i przez bardzo długi czas usuwająca wodę i wszelkie zanieczyszczenia z zewnętrznych powierzchni szyb samochodu.

Aquacontrol® to znaczna oszczędność w stosowaniu w samochodzie wycieraczek i płynu do spryskiwania szyb.

Aquacontrol® to bezkonkurencyjny sposób na dobrą widoczność podczas jazdy, w każdych warunkach pogodowych, szczególnie w nocy.

Aquacontrol® to znacznie łatwiejsze pozbywanie się lodu z szyb pojazdu w zimie.

 
 
W odróżnieniu do innych popularnych na rynku produktów o podobnym przeznaczeniu, działających maksimum przez kilka godzin jazdy, jedno nałożenie Aquacontrol® jest skuteczne przez 20 tysięcy kilometrów na przedniej szybie samochodu oraz do 60 tysięcy kilometrów na szybach bocznych!
Od dwóch lat w niektórych modelach aut Aquacontrol® jest fabrycznie stosowany na bocznych szybach (Volvo, Porsche).

 
Aquacontrol® jest dostępny w jednorazowym opakowaniu oraz w zestawie profesjonalnym. Opakowanie do jednorazowego zastosowania, przeznaczone jest głównie dla indywidualnego klienta, natomiast zestaw profesjonalny do dziesięciu zastosowań, skierowany jest do specjalistów autoryzowanych stacji.
 

Chcesz zrobić hydrofobizację szyby? Zobacz gdzie możesz to zrobić

Serwis Kraków Łokietka 141

31-263 Kraków, Łokietka 141Serwis Kraków Łokietka 141

tel. 12 635 20 00 Zobacz szczegóły

Serwis Kraków Zakopiańska 182

30-435 Kraków, ul. Zakopiańska 182Serwis Kraków Zakopiańska 182

tel. 12 421 22 22 Zobacz szczegóły

Serwis Tarnów

33-100 Tarnów, Skrzyszowska 26Serwis Tarnów

tel. 14 625 88 99 Zobacz szczegóły

Serwis Rzeszów

35-301 Rzeszów, Lwowska 76aSerwis Rzeszów

tel. 17 85 85 225 Zobacz szczegóły

2018-07-03